درگاه پرداخت فون‌پی

درگاه پرداخت اینترنتی فون‌پی

با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت، این امکان برای کسب و کارها فراهم شده است تا محصولات و خدمات خود را با استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی و مجازی با اتصال به درگاه‌های پرداخت به مشتریان عرضه کنند.

شرکت راهکارهای همراه سارینا (فون‌پی) با ارائه خدمات پرداخت اینترنتی در بسترهای اینترنت و موبایل، دسترسی به درگاه پرداخت اینترنتی را امکان پذیر نموده و خرید و فروش اینترنتی را در فضایی با امنیت و سهولت بالا تضمین می‌کند.

با استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی فون‌پی، دارندگان کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب می‌توانند به صورت آنلاین خدمات خود را دریافت کنند.

مراحل دریافت درگاه پرداخت فون‌پی:

۱- ارسال مدارک مورد نیاز به هماره شماره تماس از طرف متقاضی

۲- ایجاد درگاه پرداخت از طرف فون‌پی و ارسال مستندات فنی

۳- راه اندازی درگاه پرداخت اینترنتی و انجام تراکنش

درگاه فون‌پی

ملزومات درگاه پرداخت فون‌پی:

داشتن مدارک هویتی مورد نظر جهت متقاضیان حقیقی و حقوقی

داشتن حساب بانکی نزد یکی از شعب بانک‌های عضو شبکه شتاب

داشتن وب‌سایت رسمی و فعال به منظور فروش خدمات یا کالا

 

مزایای درگاه پرداخت اینترنتی فون‌پی:

ارائه داشبورد مدیریت حساب به پذیرنده

ارائه خدمات پشتیبانی فنی و پاسخگویی ۲۴ ساعته

تسویه حساب ۲ بار در روز به صورت کاملا سیستمی و اتوماتیک

ارائه سرویس استعلام لحظه‌ای تراکنش‌ها

اطلاع رسانی لحظه‌ای از پرداخت‌ها به پذیرنده

امنیت پرداخت در درگاه اینترنتی فون‌پی

تراکنش‌های درگاه پرداخت اینترنتی فون‌پی با نظارت بانک مرکزی در بستری کاملا امن انجام می‌گیرد و کاربران می‌توانند با مشاهده عبارت https:// در ابتدای آدرس درگاه پرداخت از امنیت آن مطمئن باشند.

 

شما می‌توانید برای دریافت مشاوره و درگاه پرداخت اینترنتی فون‌پی، با شماره ۰۲۱۴۴۸۹۸۰۲۳ تماس حاصل فرمایید و یا درخواست خود را به نشانی sales@phonepay.ir ایمیل نمایید.

یک دیدگاه در “درگاه پرداخت اینترنتی فون‌پی”

  1. ضمن عرض سلام : پیشنهاد میکنم با تمام سازمانهای تاکسیرانی مراکز استانها درسطح کشورمکاتبه ویا تماس حاصل نموده واطلاع رسانی نمایید . به نظر میرسد دربین سازمانهای تاکسیرانی اپلیکیشن فون پی ومزایای آن به طور کامل شناخته شده نیست درحال حاضر پرداخت کرایه مسیرهای تاکسی به علت نیاز به پول خرد واقعا معضل بزرگی است بخصوص برای کسانی که درطول روز مجبور به مسافرتهای متعدد درون شهری میباشند. اینجانب ازشهر کرمانشاه براتون.پیام دادم شماره تلفن سازمان تاکسیرانی شهر کرمانشاه ۰۸۳۳۸۲۱۴۴۹۲ است لطفا درصورت امکان باهاشون تماس بگیرید ودراین رابطه اطلاع رسانی کنید. باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *