بازگشت وجه یا cashback

بازگشت وجه یا Cashback چیست؟

واژه Cashback به معنی بازگشت بخشی از وجه پرداختی توسط خریدار است و این ویژگی معمولا توسط شرکت‌های مالی و فین‌تک ارائه می‌شود.

معمولا Cashback به ۲ صورت انجام می‌گیرد، در حالت اول در هنگام پرداخت مبلغ خرید توسط کاربر، بخشی از پول به حساب اعتباری فرد بازگشت داده می‌شود. در بعضی اوقات این Cashback زمانی اتفاق می‌افتد که مبلغ خرید از یک حد مشخصی بالاتر باشد. در حالت دوم، بخشی از وجه به صورت نقدی و در محل خرید به کاربر بازگشت داده ‌می‌شود.

فون‌پی هم با ایجاد قابلیت Cashback در اپلیکیشن خود، این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است تا با پرداخت از طریق فون‌پی، بخشی از مبلغ پرداختی خود را به عنوان هدیه دریافت کنند.

این بازگشت وجه در فون‌پی به اعتبار کیف پول اضافه می‌شود. میزان Cashback در فون‌پی به ۲ صورت درصدی یا مبلغ ثابت است.

به طور مثال در حالت درصدی، اگر شما برای کرایه تاکسی خود مبلغ ۲۵۰۰ تومان بپردازید و میزان Cashback تعیین شده ۲۰% باشد، ۵۰۰ تومان اعتبار هدیه به کیف پول شما بازگشت داده خواهد شد.

قابلیت Cashback در زمان‌های محدودی فعال می‌شود که این زمان‌ها از طریق رسانه‌های فون‌پی و همچنین اپلیکیشن فون‌پی به کاربران اطلاع داده خواهد شد.

منتظر کمپین‌های Cashback ما باشید.

2 دیدگاه در “بازگشت وجه یا Cashback چیست؟”

  1. سلام
    الان یه هفته از تحریم جدید شرکت اپل گذشته و شما حتی یه خبر در این مورد منتشر نکردین که کاربرانتان چیکار کنند ، این دیگه چه نوع مشتری مداری هستش ، آیا با این سیاست انتظار پیشرفت میشه داشت ؟
    الان ما چیکار باید کنیم ، اکثر شرکت ها نسخه جدید دادن یا حبری در این مورد دادن اما شما هیچ !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *